Компанія Briz є популярним інтернет-провайдером в Одесі та Одеській області, який пропонує власні послуги для кожного клієнта. Щоб підключити інтернет домашній, необхідно спочатку визначитися з найкращим тарифом.

Щомісячні тарифи пропонують таку швидкість:

  • 60 Мбіт;
  • 80 Мбіт;
  • 100 Мбіт;
  • 250 Мбіт;
  • 500 Мбіт;
  • 1000 Мбіт.

У всіх тарифах користувачам запропонований безлімітний Інтернет із симетричною швидкістю. Окремо до уваги клієнтів запропоновано подобовий тариф із можливістю подобової оплати за користування послугами Інтернету.

Визначившись із найбільш підходящим тарифом, необхідно проконсультуватися з оператором, який відповість на всі питання майбутнього клієнта. Під час консультації буде вибрано найбільш вдалий час і день для підключення домашнього Інтернету.

Процес підключення та налаштування всього обладнання здійснюється досвідченим майстром, який перевірить якість сигналу, щоб переконатися в успішному підключенні до Інтернету.

Для швидкого підключення Інтернету клієнту потрібно виконати лише одну дію – залишити заявку на виклик майстра на конкретний день та час. Завдяки регулярним акціям та знижкам менеджери компанії briz.ua гарантують вигідні умови співпраці для своїх клієнтів – як нових, так і постійних.

Переваги співпраці з одеським інтернет-провайдером

Використовуючи величезний досвід завдяки тривалій роботі на сучасному ринку телекомунікацій, одеський провайдер підготував безліч приємних бонусів, переваг для своїх клієнтів.

Серед основного списку таких переваг слід зазначити:

  1. Використання унікальної технології GPON – гарантія високої швидкості передачі даних.
  2. Зручний спосіб поповнення рахунку, контролю швидкості та інших даних – запропоновані версії для смартфонів Android та iOS.
  3. Налагоджена програма лояльності – наявність величезної кількості бонусів, а також можливість передоплати. Все це дозволяє суттєво заощаджувати на оплаті послуг.
  4. Вигідні умови відстрочення платежу – інтернет-провайдер пропонує своїм клієнтам +7 днів для оплати пакета послуг. Таким чином клієнт зможе користуватися Інтернетом ще 7 днів після завершення дії власного пакету.

У разі потреби клієнти інтернет-провайдера отримують цілодобову підтримку 24/7 від операторів. А тому кожен користувач має можливість отримати консультацію від менеджерів, незалежно від дня тижня та доби з метою швидкого вирішення своєї проблеми.

Please rate this