Вибір найкращого розміру екрана ноутбука

Вибір правильного розміру екрана ноутбука і з’ясування того, як його виміряти, може здатися простим, але іноді це може бути трохи складніше, ніж ви думаєте. Існує безліч різних конфігурацій з різними розмірами і функціями.

Звичайно, точний розмір пристрою не є фундаментальним показником якості та корисності. Багатьом користувачам складно перевершити переваги і привабливість великого дисплея ноутбука. Для інших пріоритетом є компактний пристрій, що забезпечує більшу зручність і портативність. Вся справа в тому, що ви робите найбільше і як вважаєте за краще це робити.
Сьогодні ми докладно розглянемо деякі міркування, які необхідно враховувати при виборі пріоритетного розміру екрану ноутбука. Перш ніж ми почнемо, ось короткий список всіх питань, на яких ми зосередимося:

  • Вам комфортно з вашим розміром екрану ноутбука?
  • Наскільки портативним або компактним має бути ваш пристрій?
  • Ви часто використовуєте свій ноутбук для мультимедійних заходів?
  • Для чого потрібен ваш ноутбук?

Щоб дати вам найкращу основу для вашого вибору, ми почнемо з керівництва за розміром екрану ноутбука.

Як виміряти розмір екрану ноутбука

Вам цікаво: «Який розмір екрану мого ноутбука і як його виміряти?» Коли ви вимірюєте або порівнюєте розміри екрану, пам’ятайте, що майже всі розміри дисплея вимірюються по діагоналі.

Це означає, що розмір дисплея, який ви бачите в специфікаціях, що не вимірює ширину справа наліво на плоскій площині. Щоб підтвердити розмір дисплея, вам потрібно виміряти відстань від верхнього кута одного боку до нижнього кута іншого боку. Результат вимірювання повинен відповідати характеристикам виробника.

Це може здатися дрібницею, але це часта помилка, і тому її важливо пам’ятати. Зрештою, було б украй неприємно замінити пристрій, який, як ви думали, буде більше, коли ви його купували.

Чи є загальні переваги у великого або маленького дисплея?

Переваги великого дисплея

Найбільшою перевагою дисплеїв більшого розміру з технічної точки зору є широкий кут огляду. Великі дисплеї більше, тому ви можете перебувати подалі і при цьому все сприймати комфортно. Дисплей з більш широким кутом огляду може мати кілька наслідків, і все більше даних свідчить про те, що великі дисплеї покращують взаємодію з користувачем і підвищують його продуктивність.

Хоча користувачі, які вибирають більші дисплеї, можуть отримати стимул для своєї роботи і хобі, це може статися за рахунок портативності. В першу чергу це пов’язано зі збільшеним загальною вагою і габаритами більшого дисплея і клавіатури. Але в наші дні він найбільше впливає на ширину і глибину вашого пристрою, а це значить, що можна знайти 17-дюймові ноутбуки товщиною менше 1 дюйма.

Чи матиме значення додаткової ваги або дюйми, вирішувати вам. Наприклад, вас може не хвилювати вага. Для деяких наявність ноутбука з невеликим додатковим вагою додає обнадійливе почуття стабільності, тому що здається, що він може захистити від нещасних випадків або посковзнутися. Але для інших це просто важко і незручно.

Переваги невеликого дисплея

Ноутбуки з маленькими дисплеями часто легше і компактніше. Ви можете знайти моделі, які як і раніше пропонують відмінне дозвіл, але ви не отримаєте поліпшеного кута огляду. Натомість ви отримуєте пристрій з більш потужним фізичним профілем, яке також потенційно знижує його вага на кілька фунтів.

Якщо ви приділяєте першочергова увага забезпечення зручності користування в будь-якому середовищі, наприклад, в кріслі літака або в переповнених кафе, маленькі дисплеї — це прекрасно. Проте, вага — не єдине, про що ви повинні пам’ятати, тому що маленькі дисплеї зазвичай споживають менше енергії в порівнянні з більш великими варіантами.

Найважливіше, що потрібно пам’ятати, роблячи покупки

Незважаючи на те, що наш список повинен бути вичерпним, кожна ситуація унікальна, і ваш сценарій може зажадати додаткових зусиль. Якщо ви читаєте це і все ще відчуваєте себе невпевнено, можливо, ви захочете провести додаткові дослідження або навіть спланувати поїздку, щоб особисто поглянути на деякі пристрої.

1. Чи задоволені ви поточним розміром екрану ноутбука?

Це відмінне місце для початку обговорення розміру дисплея. Швидше за все, у вас є деякі сумніви в тому, що ви зробили це тут з самого початку, але навіть якщо відповідь буде жорсткою «ні», це все одно хороший спосіб почати порівняння або пошук заміни. Зосередьтеся на виборі розміру дисплея, який усуває будь-які недоліки, які ви вже можете визначити.

Важливе доповнення до цього питання: чи знаєте ви напевно свій поточний розмір екрану ноутбука? Ми вже говорили про визначення розмірів екрану, але не можна не підкреслити, наскільки ви хочете уникнути плутанини. Якщо вам подобається масштаб вашого попереднього пристрою і ви хочете отримати щось нове з аналогічними пропорціями, переконайтеся, що ви провели точне порівняння.

2. Наскільки портативним або компактним має бути ваш пристрій?

Деякі користувачі дивляться на свої ноутбуки як на портативний настільний ПК для використання вдома або з сім’єю. Ви можете виймати його тільки зрідка в певних ситуаціях, тому дисплей більшого розміру не викличе утруднень і забезпечить регулярне поліпшення вашого досвіду.

Інші вважають за краще їх як справжню портативну альтернативу для роботи, навчання або подорожей. У таких ситуаціях менша клавіатура і дисплей стають зручними, дозволяючи вам більше зосередитися на тому, що ви робите в потенційно переповнених або обмежених просторах.

3. Чи часто ви використовуєте свій ноутбук для мультимедійних заходів?

Ви можете просто запитати себе: «Чим я найбільше займаюся з ноутбуком?» Якщо ви транслюєте або споживаєте мультимедіа через свій ноутбук, більший розмір екрану стає перевагою. Він пропонує чудовий кут огляду і кращу деталізацію, допомагаючи отримати максимальну віддачу від потокової передачі або відеоігор.

Для деяких користувачів це найважливіше міркування. Інвестиції в дисплей з більшим чи більш високою роздільною здатністю можуть мати величезне значення для стримерів і геймерів.

4. З яким робочим простором синхронізується ваш ноутбук?

Якщо ви в основному використовуєте свій ноутбук в певній галузі, будь то домашній офіс або робоче місце, розмір вашого простору може визначити ідеальний розмір дисплея. Деякі користувачі можуть працювати більшу частину свого дня, використовуючи один або два зовнішніх монітора, і відключаються від мережі тільки в поїздках або на короткі періоди далеко від багатоекранної настройки, в той час як у інших є більш мінімальна рутина, коли їх єдиний екран — це екран свого ноутбука. Це означає, що ви повинні думати про своє основному робочому місці під час покупок.

Великий дисплей може бути громіздким і громіздким в обмеженому або захаращеному просторі, що зводить нанівець багато з його найбільш істотних переваг, але якщо це ваш єдиний екран, ви можете захотіти збільшити його. Пам’ятайте, що більший дисплей також має велике фізичне площа, а це означає, що у вас залишається менше площі, особливо якщо частина цієї кімнати зайнята зовнішнім дисплеєм.

Як вибрати ідеальні розміри дисплея

Якщо ви обговорюєте, які розміри вибрати для вашого ноутбука, швидше за все, це більш складне питання, ніж просто переваги. Ноутбуки пропонують велику зручність і все більш складні функції в усіх напрямках, тому вибір залежить від вашого способу життя і досвіду. Хоча розміри ноутбуків розрізняються, як і у інших виробників, легко відфільтрувати результати пошуку ноутбуків за розміром екрану.

Великі дисплеї часто допомагають підвищити продуктивність і дають більш глибоке відчуття занурення в світ, але моделі меншого розміру, як правило, більш зручні для пасажирів і тих, хто працює в дорозі. Який би розмір ви не вибрали, переконайтеся, що ви зосереджені на зручність і використанні. Можливо вам важко буде вибрати дисплей для ноутбука, ви завжди можете звернутися в інтернет-магазин Zeto, де вам зможуть допомогти. Адже важливо не помилитися з параметрами екрану для вашого ноутбука.

Please rate this